Grafik Tasarım

webtasarim
GRAFİK
KURUMSAL KİMLİK
webtasarimicon
Tasarım yapabilmek için sadece bilgisayar teknolojisini kullanabilmek yetmez. Grafik tasarımcısının desen gücünü, renk bilgisini ve yaratıcılığını teknolojiyle buluşturması gerekir. Bir elmayı stilize edebilmek için önce onun gerçek şekli üzerinde fikriniz olması gerekir yani önce elmanın kendisini resmedebilin ki o elmanın soyutlanmış halini ortaya çıkarabilin. İzmir grafik tasarım hizmetleri Bulutomo'da.
İzmir Grafik Tasarım
 • Grafik
 • Logo
 • Kartvizit
 • Banner
 • Sticker
 • Zarf
 • Afiş
 • Katalog
 • Dergi
 • Broşür
 • Kurumsal
 • Adobe

LOGO

Logo firmanizi temsil eden bir isaret,kisa bir yazi veya bunların birkacı ile birlikte olusan,firmanızı kısaca anlatan firmanızın imzası niteliginde bir simgedir . amblem ile cogu zaman karıstırlmasına ragmen cok farklı kavramlardır. logo tasarım firmaları logonuzu tasarlarken sizi anlatmak zorundadır.mesela bir insaat firmasının yapılırken saglamlıgı vurgulayacak isaretler kullanılmalı,veya bir catı yani kısacası insaatı vurgulayan doneler icermesine dikkat edilmelidir.

BANNER

Web sitelerinin içine yerleştirilen reklam panolarıdır. Bu sizin web sitenizden ayrı birşeydir. Sizin web sitenizin dışında, fakat sizin ilgi duydugunuz bir müşteri kitlesi veya izleyicisi bulunan bir başkasının web sitesine ücret karşılığı sizin reklam panonuz yerleşriliyor. Böylece o siteye girenler sizin reklamınızı izlemiş oluyor. ‹lgi duyan kişi reklam panonuzu tıkladığında ekranda sizin web siteniz açılıyor.

DERGİ

Dergi Tasarımı Henüz Projelendirilmemiş, Yanlızca Metin Aşamasında Olan Dergi Taslakları, Uzman Grafik Tasarımcılarımız Tarafından, Sayfa Sayfa Metin İçeriklerine Uygun Olarak Görsellik Kazandırılır. Sayfa Dizaynı(Ne? Nerede? Nasıl Duracak?) Metin Görselliği(Karekter Genişliği, Karakter Stili, Renklendirme,Karakter Boyutu) Grafik Tasarımları(Konu Metinlerini Resimler, Fotoğraflar Ve Çizimler İle Görsellik Kazandırmak)

AFİŞ

ilk olarak konuya uygun bir görsel seçilmelidir. konuya uygun görsel illustrasyonda olabilir, fotoğrafta olabilir. bir afişte en yoğun algımızı meşgul eden görseldir. uygün bir görsel ve görseli destekleyen bir slogan ile çok şey ifade edebiliriz. unutulmaması gereken hepimiz tüketiciyiz, tüketicinin algılarına göre yapılan bir çalışma başarılıdır. afişte görsellik kadar algıyı ne kadar tetikliyebildiğimiz, hafızalarda ne kadar yer ettiğmiz de önemlidir.

KART

Genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, ünvan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Pazarlama çalışmalarında etkin olabilmek açısından profesyonel olarak tasarlanmış ve kaliteli bir kağıda basılmış olmalı, kolay okunabilir ve müşteri ile olası müşterilerinize ne sattığınızı ya da ne hizmet verdiğinizi ve neden o hizmeti sizden alması gerektiğini hatırlatacak bir tarzda tasarlanmalıdır.

REFERANSLAR

SEO

Siz de Google SEO hizmeti alarak sitenizi 1. sayfada görmek istiyorsanız arama motoru optimizasyonu fiyat ları için teklif isteyin. İzmir Seo Hizmetleri

WEB

En geniş reklam ve tanıtım ağı olan interneti firmanız için en verimli şekilde kulla nılan, bir pazarlama aracı haline getiriyoruz. İzmir Web Tasarım Firması

GRAFİK

Grafik Tasarım Baskı, ekran hareketli film, animasyon, iç mimari, paketleme gibi birçok ortamda uygula nabilir. Temel ilkeleri hiza lama. İzmir Grafik Tasarım

YAZILIM

İnternetin yaygınlaşması ile web tabanlı yazılımlar yeni bir trend olarak karşı mıza çıkmakta. Web tabanlı yazılım, web tarayıcıda çalışan programlardır.

HOSTING

Alınma amacı ne olursa olsun, satın aldığınız alan adınıza ( domain ) hazırla dığınız web sayfalarını yük lemek için kullanılan alandır. İzmir Hosting ve Server

KURUMSAL

Kurumsal kimlik, markaların müşterilerine bakan yüzü dür. Bunu tıpkı bir insan gibi düşünebilirsiniz. Kurum unuz bir insan, kimliğiniz ise yüzünüz.