İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Bulutomo takım ruhuna, disipline, ekip çalışmasına ve güvenilir olmaya önem veren bir firmadır.
insan kaynakları
İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir web tsarım şirketi olmak, birikimimizi bünyemizdeki tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Ülkemizin web tasarım sektöründe güçlü firmalarından biri olmayı, çalışanlarının katılımı ile sağlamayı amaç edinen Bulutomo'un insan kaynakları misyonu, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerliyoruz.

  • Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan,
  • Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
  • İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
  • Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan,
  • Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan,
  • Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği,

bir firmada çalışmak isteyenler için Bulutomo Web Tasarım ve Yazılım doğru adres demektir.

Bulutomo bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken "ben" yerine "biz" diyebilen bireylerden seçer.

Staj ve Eleman İhtiyaclarımız

Bulutomo Türkiye’de web tasarım sektörü ile ilğili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda staj olanağı sunmaktadır.

Staj basvuruları her yılın tüm zamanında bilgi@bulutomo.com mail adresimizde on-line olarak kabul edilir ve staj olanağı sağlanacak adaylara bilgi aktarılır.

Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler okullarından alacakları öğrencilik belgesi, staj görevlendirme ve uygunluğu yazısı, başvuru yapabilmeleri ve staja kabul edilebilmeleri için ön şarttır.

Sonrasında gerçekleştirilecek mülakatın olumlu olması halinde öğrencinin staj süresi başlar.

Bizimle çalışmak isterseniz İş İlanları sayfamızı inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

SEO

Siz de Google SEO hizmeti alarak sitenizi 1. sayfada görmek istiyorsanız arama motoru optimizasyonu fiyat ları için teklif isteyin. İzmir Seo Hizmetleri

WEB

En geniş reklam ve tanıtım ağı olan interneti firmanız için en verimli şekilde kulla nılan, bir pazarlama aracı haline getiriyoruz. İzmir Web Tasarım Firması

GRAFİK

Grafik Tasarım Baskı, ekran hareketli film, animasyon, iç mimari, paketleme gibi birçok ortamda uygula nabilir. Temel ilkeleri hiza lama. İzmir Grafik Tasarım

YAZILIM

İnternetin yaygınlaşması ile web tabanlı yazılımlar yeni bir trend olarak karşı mıza çıkmakta. Web tabanlı yazılım, web tarayıcıda çalışan programlardır.

HOSTING

Alınma amacı ne olursa olsun, satın aldığınız alan adınıza ( domain ) hazırla dığınız web sayfalarını yük lemek için kullanılan alandır. İzmir Hosting ve Server

KURUMSAL

Kurumsal kimlik, markaların müşterilerine bakan yüzü dür. Bunu tıpkı bir insan gibi düşünebilirsiniz. Kurum unuz bir insan, kimliğiniz ise yüzünüz.