Web Siteniz Kaliteli Mi?

1

ANAHTAR KELİME VE BÜTÇE BELİRLEME

Google AdWords reklam stratejisinin oluşturulmasında başlangıç, işiniz için doğru anahtar kelimeler grubunun seçilmesi ve belirlenmesidir. Burada en önemli nokta işinizi iyi analiz etmemiz, ürünlerinizi tanımamız, hedef müşteri kitlenizin kimler olduğunu açıkça belirtmeniz gerekmektedir. Telefonla, yüzyüze veya mail aracılığı ile yapacağımız görüşmeler sonucunda size anahtar kelime ve reklam bütçesi seçenekleri ile ilgili bilgi ve rapor sunarız.

2

KAMPANYA OLUŞTURMA

Anahtar kelime ve bütçe konularında alınan karar neticesinde, hedef ülke, şehir, diller, reklamın yayınlanacağı zaman dilimleri, kampanya süresi, reklam grupları ve reklamların oluşturulması, görüntülü reklam ağında reklam yayınlanacak ise eğer resim video veya animasyon reklamların hazırlanması gibi aşamaları hazırlarız.

3

WEB SİTEMİZİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Web tasarımı konusunda uzman bir ekibimiz, sitenizi inceleyerek size sitenizde Google reklam Performansını arttırmaya yönelik tavsiyelerde bulunmaktadır. Değerlendirme tamamlandıktan sonra eğer siteniz reklamdan gerekli performansı alamayacak durumda ise yayınlanan reklamın hedefleneceği bir sayfa yapmayı önerebiliriz. Google AdWords reklamlarının kaliteli sonuçlar vermesi web sitenizin kalitesi ile doğrudan ilgilidir.

4

ZİYARETÇİ RAPORLAMA VE BAŞARININ ÖLÇÜLMESİ

İnternet reklamcılığının en harika yönü reklamlarınız ile ilgili her türlü raporu alabiliyor ve ölçebiliyor olmanızdır. Raprolama ile ilgili sitenize yerleştirilecek Google Analytics kodu sayesinde ziyaretçilerin, nereden, kaç kişi, ne kadar süreyle web sitenizli ziyaret ettiği bilgilerinin yanında web sitenizin hanli sayfaları ile daha çok ilgilendiklerini öğrenebilirsiniz.

5

REKLAM KAMPANYANIZIN YAYINLANMASI

Size daha fazla ziyaretçi ve müşteri getirmesini umut ettiğimiz anahtar kelimeler, reklamlar ve hedeflemeler ile reklamlarınız yayınlanmaya hazır hale gelmiştir. Reklamlarınızın yayınlanması için Google AdWords ekibine inceleme için bilgi verir ve reklamlarınızı yayına alırız. Google Adwords hesabı ilk oluşturulduğunda hesabınızın Google AdWords ekibi tarafından incelenerek yayınlanması 3 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

6

REKLAM VE KAMPANYA OPTİMİZASYONU

Reklamlar yayınlanmaya başladıktan sonra haftalık analizler ve ihtiyaç duyulan optimizasyonlar yapılarak, reklam kampanyanızdan daha iyi sonuçlar elde etmeniz hedeflenmektedir. Hesap yönetimi ve optimizasyon komplike bir süreçtir ve bu süreçte size daha fazla müşteriye ulaşmanız için gerekli olacak tavsiyelerde bulunuruz.

SEO

Siz de Google SEO hizmeti alarak sitenizi 1. sayfada görmek istiyorsanız arama motoru optimizasyonu fiyat ları için teklif isteyin. İzmir Seo Hizmetleri

WEB

En geniş reklam ve tanıtım ağı olan interneti firmanız için en verimli şekilde kulla nılan, bir pazarlama aracı haline getiriyoruz. İzmir Web Tasarım Firması

GRAFİK

Grafik Tasarım Baskı, ekran hareketli film, animasyon, iç mimari, paketleme gibi birçok ortamda uygula nabilir. Temel ilkeleri hiza lama. İzmir Grafik Tasarım

YAZILIM

İnternetin yaygınlaşması ile web tabanlı yazılımlar yeni bir trend olarak karşı mıza çıkmakta. Web tabanlı yazılım, web tarayıcıda çalışan programlardır.

HOSTING

Alınma amacı ne olursa olsun, satın aldığınız alan adınıza ( domain ) hazırla dığınız web sayfalarını yük lemek için kullanılan alandır. İzmir Hosting ve Server

KURUMSAL

Kurumsal kimlik, markaların müşterilerine bakan yüzü dür. Bunu tıpkı bir insan gibi düşünebilirsiniz. Kurum unuz bir insan, kimliğiniz ise yüzünüz.